Vyberte si svůj termín do studie CELSPAC: Young Adults.

celspac.cz  |  1. 7. 2020, 13:37

Už jste v tom s námi skoro 30 let!

Prázdniny na MUNI

Navažte tam, kde jste v minulosti přestali a přijďte za námi na Fakultu sportovních studií. Studie Young Adults, která je pokračováním dlouholetého výzkumu ELSPAC, si přestávku o prázdninách nedává! 

Rezervujte si svůj termín v kalendáři ještě dnes. Momentálně jsou termíny vypsány až do konce srpna s přestávkou na přelomu prázdninových měsíců. Pokud byste měli v práci problém, můžeme vám vystavit propustku stejnou jako od lékaře.

Od nás rovnou na koupaliště

Z dopoledního vyšetření si odnesete řadu individuálních výsledků a k tomu poukázku v hodnotě 1 000 Kč, kterou můžete uplatnit na brněnských sportovištích STAREZ. Třeba hned na blízkém koupališti Riviéra. 

VYTVOŘIT REZERVACI

Skoro v polovině

Do studie se už zapojilo na 400 dobrovolníků, kteří si zaslouží velký dík. Naším cílem je vyšetřit alespoň 1 000 účastníků z původní studie, na část jsme se ale už podívali nyní. Jaké jsou první výsledky?

Připomínáme, že studie otevřená také pro vaše sourozence, životní partnery/ky nebo vaše vrstevníky narozené v Brně a Znojmě v letech 1991 a 1992. Všechny informace ohledně studie najdete na našich stránkách.

O STUDII YOUNG ADULTS

Děkujeme, že jste v tom s námi.

Váš tým CELSPAC

© 2024
Masarykova univerzita

Facebook     Instagram     Twitter     Youtube