celspac.cz  |  14. 5. 2023, 8:56

Šťastný Den matek všem úžasným a inspirujícím maminkám!
Vaše bezpodmínečná láska, neochvějná podpora a obětavost dělají svět lepším místem. Dnes oslavujeme vás a vše, co děláte. Děkujeme, že jste našimi superhrdinkami, vaši blízcí se na vás mohou vždy spolehnout a mají ve vás úctyhodný vzor. Za vše jsou vám určitě velmi vděční. Přejeme vám den plný radosti, lásky a uznání.

Šťastný Den matek!
Váš tým CELSPAC

Děkujeme za účast v naší soutěži

Účastníkům soutěže ke Dni matek děkujeme za krásné fotografie!
10 vylosovaným výhercům už do schránek putují poukazy v hodnotě 500 Kč na nákup youngprimitive fashion. A pro 5 dalších šťastlivců máme ještě malé překvapení – očekávejte sladkou poštovní zásilku od Kresa - marmelády, sirupy, dobrůtky! Všechny zúčastněné fotografie uvidíte postupně na našem webu, facebooku nebo instagramu, kde je využijeme jako ilustraci k novým tématům.

(C)ELSPACový kluk pomáhá studiím

Dan Kresa přišel na vyšetření Young Adults jako původní účastník studie ELSPAC. Prozradil na sebe, že je vášnivým výrobcem marmelád a protože mu na studiích CELSPAC záleží, rozhodl se navázat s námi spolupráci a darovat pro další účastníky své dobroty nebo slevy. Děkujeme!
Kresa - marmelády, sirupy, dobrůtky

Máme nový vizuál

Pokud máte naši knihu: (C)ELSPAC: 30 let na cestě - Příběh jedné generace, už jste se s "panáky", kteří jsou dominantou nového vizuálu, setkali. Každá studie má svoji vlastní barvu a svou ilustraci, studie CELSPAC jako celek se zbarvila do modra.
Knihu si stále můžete zdarma stáhnout nebo si požádat o zaslání výtisku až k vám domů.

Výsledky vyšetření mozku už jsou u vás

Celkem 260 účastníků z řad třicátníků se zúčastnilo dvou vyšetření mozku. Všichni už obdrželi své výsledky a jak celá studie probíhala a co jsme zjistili si můžete přečíst na tomto odkazu: www.celspac.cz/studie/archiv-studii/vulde.

Nová studie CELSPAC: NewBorn

Cílem studie je detailně analyzovat střevní a ústní mikrobiom (bakteriální složení) novorozence v prvním roce života. Mikrobiom je spojován s vývojem a stavem imunitního systému a se vznikem mnoha nemocí, jako jsou některé potravinové alergie, ale také autoimunitní a chronická onemocnění. Začátek studie je plánován na konec roku 2023.

Zveme vás na Brněnské dny pro zdraví

Chcete nás potkat osobně? Máte dotazy? Budeme se na vás těšit ve čtvrtek 1. 6. 2023 osobně u našeho stánku na brněnském náměstí Svobody od 15:00 do 18:00.

Vítězné fotografie

Gratulujeme 10 výhercům poukázek v hodnotě 500 Kč na nákup youngprimitive fashion a 5 výhercům balíčků Kresa - marmelády, sirupy, dobrůtky.

Další informace najdete na našem webu www.celspac.cz.
V případě jakýchkoliv dotazů nám neváhejte napsat na info@celspac.cz.

Váš tým CELSPAC

© 2024
Masarykova univerzita

Facebook     Instagram     Twitter     Youtube