Přijďte za námi na Brněnské dny pro zdraví!

I letos se můžete těšit na zavedenou kampaň na podporu zdraví – Brněnské dny pro zdraví. Tentokrát v netradičním jarním termínu. Ani letos CELSPAC nebude na akci chybět. Kde nás najdete a na jaká měření se můžete těšit?

26. 5. 2022 Aneta Sojková

Bez popisku

I tento rok akci Brněnské dny pro zdraví odstartuje slavnostní zahájení. Máme radost, že opět můžeme být při tom! Kromě vystoupení písničkáře Pavla Helana, ukázek sportovních aktivit nebo tréninku paměti, se můžete setkat s námi – s organizačním týmem studie CELSPAC.

Potkáme se na Náměstí Svobody

Stavte se za námi v pondělí 30. května na Náměstí Svobody. Najdete nás tam od 15 do 18 hodin. I letos jsme si pro vás připravili zajímavá měření, ze kterých se dozvíte něco o svém těle a kondici:

A zatímco budete zjišťovat, kolik máte svalů, vaše děti si mohou vyzkoušet s našimi laborantkami vyzkoušet jednoduchý pokus, během kterého se naučí používat laboratorní pipetu a zkusí si vyizolovat svoje DNA.

Kromě slavnostního zahájení jsem si pro vás připravili i otevřené dny ve vyšetřovnách naší studie CELSPAC: Young Adults. Přijďte zjistit víc o svém těle a kondici! Dozvíte se, jaká je hustota vašich kostí, zda správně došlapujete nebo třeba to, jaká je kapacita vašich plic. Poslední volné termíny můžete ulovit v našem rezervačním kalendáři. Vyšetřovat budeme od pondělí 6. do středy 8. června.

Těšíme se na vás!


Více článků

Přehled všech článků

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info