Připravujeme 2 nové studie CELSPAC

Co nás čeká v nejbližších měsících? Připravujeme 2 nové studie, z nichž první je zaměřená na těhotné maminky a novorozence, a druhá na naše drahé rodiče původních účastníků studie ELSPAC.

25. 11. 2023

Bez popisku

Nová studie CELSPAC: TNG 4MI je rozšířením studie The Next Generation. TNG 4MI je primárně zaměřena na zdraví a vývoj dětí v prvním roce jejich života. Nedílnou součástí studie je sledování i zdraví matky v době těhotenství, porodu a po narození dítěte. Do studie TNG 4MI vstupují matky od 12. tt prostřednictvím svých registrujících gynekologů na smluvených pracovištích poskytujících gynekologickou péči v Brně nebo prostřednictvím našich studiových asistentek ve FN Brno. Stačí nás kontaktovat.

Více o TNG 4MI

Těší nás, že od příštího roku konečně přivítáme také rodiče původních účastníků studie ELSPAC. V našich vyšetřovnách vystřídají současné třicátníky a absolvují testy zaměřené na kondici a další zajímavá vyšetření. Zkompletují tak data o své rodině, která s námi spolupracuje více než 30 let. Nová studie nese název CELSPAC: Rodiče a jakmile bude vše připraveno, rozešleme pozvánky a budeme se těšit na setkání!

Více o Rodičích


Více článků

Přehled všech článků

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info