Studie CELSPAC v roce 2022

Naše studiové asistentky a vyšetřující už netrpělivě vyhlížejí účastníky studií z prázdných vyšetřoven. Po vánoční pauze opět otevíráme naše studie. Budeme se na vás těšit!

3. 1. 2022 Aneta Sojková

Studie Young Adults: V jaké jste kondici po Vánocích?

Pravidelná převyšetření původních účastníků studie ELSPAC, jejich sourozenců, partnerů a vrstevníků narozených v letech 1991 a 1992 narozených v Brně nebo ve Znojmě opět spustíme druhý týden v lednu. Vyšetřujeme každý týden od pondělí do středy na Fakultě sportovních studií Masarykovy univerzity v Bohunicích. Přijďte k nám zjistit, v jaké kondici jste po Vánocích!

Chci se přihlásit

Studie Health Brain Age: Poslední šance zjistit, jak starý je váš mozek

Výzkum na biologické stáří mozku spouštíme hned první týden v lednu. Přihlásit se mohou původní účastníci studie ELSPAC. Zbývá už jen posledních pár míst, než na konci ledna dveře našich vyšetřoven na CEITECu Masarykovy univerzity zavřeme, a neurovědkyně Klára Marečková se pustí do finálního zpracovávání výsledků.

Chci svůj termín

Doplňující dotazník Vaše práce: Jak se vám daří v zaměstnání?

Ještě do soboty 22. ledna mají všichni původní účastníci ELSPAC, kteří se zároveň zúčastnili studie Young Adults nebo Health Brain Age, šanci vyplnit rozšiřující dotazník Vaše práce. Dotazník zaměřený na vztah k práci najdou ve svých studiových účtech.

Vyplnit dotazník

Studie The Next Generation: Pomozte vypátrat příčiny chronických onemocnění

I naše studiové asistentky v porodnicích na Obilním trhu a ve Fakultní nemocnici Brno se po odpočinku hned vrhnou do práce. Nabírat do naší studie The Next Generation začnou v prvním lednovém týdnu.

Zjistit více


Více článků

Přehled všech článků

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info